• Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Meedhuizen 2GVAV-Rapiditas 528 okt13:30
    GSAVV Forward 8Meedhuizen 24 nov14:00
    Meedhuizen 2Noordpool-U.F.C. 211 nov13:30
    Groninger Boys 3Meedhuizen 218 nov10:30
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Meedhuizen 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Siddeburen 3330099
    2Meedhuizen 2320126
    3Woltersum 23102-33
    4NEC Delfzijl 23003-80

    Poulestanden Meedhuizen 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Meedhuizen 244001512
    2Noordpool-U.F.C. 23300179
    3Farmsum 2321067
    4Groninger Boys 3421197
    5Warffum 3320166
    6Usquert 13102-63
    7GSAVV Forward 83102-93
    8GVAV-Rapiditas 51001-10
    9Groen Geel 52002-70
    10Eenrum 23003-50
    11GSAVV Forward 93003-250
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bielsma, RonTeamspeler
    Dijk, DaniTeamspeler
    Doddema, MarwinTeamspeler
    Heijes, RobbinTeamspeler
    Jong, Thijs deTeamspeler
    Kiel, MarcoTeamspeler
    Schilthuis, DannyTeamspeler
    Steenhuis, MikeTeamspeler
    Veer, Harrik terTeamspeler
    Westerhof, JeroenTeamspeler