• 2 Veld Zondag man

  • Teamfoto

  • Programma

    Geen informatie

  • Poule programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    24/12/201710:30Eenrum 2 - Engelbert 2
  • Pouleuitslagen

    DatumopgemaaktWedstrijdUitslagDetails
    17 decItalian Boys 2 - Eenrum 23 - 5
    17 decSV Bedum 3 - GSAVV Forward 77 - 3
  • Poulestanden 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Oosterparkers 286112219
    2GSAVV Forward 1086022218
    3Noordpool UFC 275111116
    4Meedhuizen 26411813
    5Helpman 57322411
    6GSAVV Forward 76312510
    7Engelbert 2721407
    8SV Bedum 39216-187
    9Eenrum 25203-56
    10Usquert 15104-63
    11Italian Boys 28008-430

    Poulestanden 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Valthermond 3110043
    2Meedhuizen 21001-40

    Poulestanden 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Meedhuizen 23300169
    2NEC Delfzijl 3320166
    3MOVV 33102-93
    4WEO 23003-130
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Blaauw, JelkeOverige stafTeammanager
    Cock, PaulOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijk, DaniTeamspeler
    Doddema, MarwinTeamspeler
    Jong, Thijs deTeamspeler
    Schilthuis, DannyTeamspeler
    Steenhuis, MikeTeamspeler
    Veer, Harrik terTeamspeler
    Westerhof, JeroenTeamspeler