• 2 Veld Zondag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    WEO 2Meedhuizen 222 okt10:00
    Helpman 5Meedhuizen 229 okt10:00
    Meedhuizen 2Noordpool UFC 25 nov13:30
    SV Bedum 3Meedhuizen 212 nov12:15
    Meedhuizen 2Forward 1019 nov13:30
  • Poulestanden 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Meedhuizen 22200106
    2NEC Delfzijl 3320166
    3MOVV 33102-93
    4WEO 22002-70

    Poulestanden 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1GSAVV Forward 103300129
    2Meedhuizen 2330049
    3Helpman 5321077
    4Noordpool UFC 2211034
    5Oosterparkers 2210123
    6Usquert 1210113
    7GSAVV Forward 7000000
    8Engelbert 22002-40
    9Eenrum 22002-50
    10SV Bedum 32002-60
    11Italian Boys 23003-140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijk, DaniTeamspeler
    Doddema, MarwinTeamspeler
    Heijes, RobbinTeamspeler
    Jansema, WimTeamspeler
    Jong, Thijs deTeamspeler
    Steenhuis, MikeTeamspeler
    Veer, Harrik terTeamspeler
    Westerhof, JeroenTeamspeler